logo
search
EN

Kyiv, 04.04.2018

Ціни на продукти харчування в Україні та Польщі

В Україні більша частина середньомісячних витрат домогосподарства припадає на продукти харчування, в Польщі ця частка менша понад вдвічі.

Як різняться ціни на основні продукти харчування та напої в наших країнах? За допомогою даних Споживчої Панелі домогосподарств ми порівняли, скільки платить домогосподарство в Україні та в Польщі за повсякденні харчі та напої. 

Графік із цінами на продукти харчування - 1

Графік із цінами на продукти харчування - 2

Графік із цінами напоїв

Більшість продуктів в Україні все ще дешевше, ніж у Польщі: за макаронні вироби, яйця, овочі та курятину ми платимо вдвічі дешевше, а от за 1 кг свіжого м’яса - майже однаково. Меншою мірою відрізняються ціни й на соки. Натомість, значно дорожчі в Україні, ніж у Польщі, розчинна кава та особливо - ультрапастеризоване молоко.

Джерело: дані GfK Ukraine та GfK Poland, січень 2018

Завантажити графіки

Інформація про дослідження

Споживча панель домогосподарств в Україні функціонує з січня 1999 року. Дослідженням охоплюється 4000 домогосподарств (більш ніж 10000 осіб) по всій Україні, які щоденно звітують про свої покупки більше ніж по 90 групам товарів щоденного споживання. 

Споживча панель в Польщі була відкрита в 1990 році та сьогодні охоплює 8000 домогосподарств по всій Польщі.

 

Related Products

 • gfknewron

  AI-powered intelligence connects all sales and consumer data into a smart solution that enables you to react, plan, predict, pivot, and win.

  Read more
 • gfknewron Predict

  AI-powered market, brand and consumer intelligence and recommendations that put you in front of the rest.

  Read more
 • gfknewron Consumer

  The most comprehensive access to millions of survey and consumer reviews in a digital platform to show tech and durables leaders who buys and why.

  Read more

Insights

View all Insights