logo
search
EN

Київ, 06.09.2016

Ставлення українців до ломбардів

Компанія GfK Ukraine провела опитування українців щодо ставлення до ломбардів.

Опитувані найчастіше погоджуюються з тим, що ломбарди є популярною фінансовою установою, зручно розташовані, а також що в ломбардах працюють висококваліфіковані працівники. Разом з тим, опитані не вважають, що ломбарди мають репутацію чесних фінансових установ та пропонують вигідні тарифи на кредитування.
Водночас, на питання про плани оформлення позики у ломбарді лише 6% опитаних відповіли позитивно. Серед таких відносно більша частка проживає на півночі країни у великих містах (враховуючи Київ) та має середній та вище рівень добробуту.
Детальніше - на графіках:

Дані отримані за допомогою Омнібусу GfK Ukraine

Омнібус GfK Ukraine – це кількісне щомісячне дослідження, яке проводиться одночасно для кількох клієнтів. Цей інструмент маркетингових досліджень дозволяє отримати точну картину ринку з точки зору споживачів. Клієнт може побачити, хто є його теперішнім споживачем, хто – потенційним. Також клієнт може оцінити ринок, отримати його опис, побачити реакцію на рекламну кампанію, зрозуміти ставлення споживачів до продуктів та послуг тощо.
http://www.gfk.com/uk-ua/rishennja/news/omnibus-gfk-ukraine/

Related Products

 • gfknewron

  AI-powered intelligence connects all sales and consumer data into a smart solution that enables you to react, plan, predict, pivot, and win.

  Read more
 • gfknewron Predict

  AI-powered market, brand and consumer intelligence and recommendations that put you in front of the rest.

  Read more
 • gfknewron Market

  Point of sales data supercharged in a digital platform with visualization, always-on insights, alerts, and search to know what sold, where, and when.

  Read more

Insights

View all Insights