22.03.2019

Consumer Insights - рішення GfK для дослідження поведінки споживачів

В GfK розробили низку рішень під загальною назвою Consumer insights, які включають три основні напрямки досліджень: Consumer Journey, Consumer Landscape та Consumer Trends.

Consumer Journey – напрямок досліджень, що допомагає дослідити шлях споживача, від початку пошуку товару до покупки конкретного бренду в певному місці, та дає можливість сегментувати покупців. Consumer Journey - це базове рішення для розобки стратегії продажів та маркетингу.

Consumer Landscape вже включає сегментацію користувачів брендів, дає змогу оцінити потреби категорії, дослідити, де та коли користуються категорією, а також визначити поріг входу в категорію та її потреби. Consumer Landscape може бути використаний як база для стратегії маркетингу та інновацій в категорії/бренді.

Consumer Trends допоможе при побудові загальної бізнес стратегії, адже він включає в себе відповіді на ширші питання, стосовно споживацьких тенденцій, купівельних звичок, відмінності звичок поколінь та інших глобальних трендів, що стосуються категорії/бренду.