logo EN

19.08.2019

GfK Gastrocenzus 2019

Komplexní databáze všech volných gastronomických zařízení v České republice

Společnost GfK připravila a nabízí unikátní monitoring všech volných gastronomických provozoven v České republice. Databáze obsahuje pravidelně aktualizované informace o nabídkové straně trhu v segmentu F&B v podobě 36.000 záznamů.

Data vycházejí z informací z on-line prostředí, jsou zpracována na základě desítek zdrojů – z výzkumů a dílčích databází GfK, ale i z veřejných zdrojů a od specializovaných firem.

Databáze obsahujte tyto typy zařízení: restaurace, pivnice, puby, vinárny, hotelová zařízení, kavárny, cukrárny, fast foody, pekařství, herny, jídelny.

Benefitem databáze je získání klíčových informací o trhu, díky čemuž lze zajistit náskok před konkurencí. Databáze zároveň obsahuje kontakty na provozovatele, a může tak sloužit k jejich systematickému oslovování (databáze je aktualizována v průběžných intervalech). Pro vaše potřeby je také možné vypracovat speciální dodatečné analýzy.

Výstup má podobu databáze v Excelu s více než 36.000 aktivními záznamy. Obsahuje také interaktivní mapový prohlížeč. Zde je možné nalézt kompletní adresu provozoven, GPS souřadnice, rozdělení dle typu provozovny, u přibližně 80 % provozoven jsou k dispozici kontaktní informace. Součástí výstupu je také analýza podle typů provozoven a jednotlivých regionů.

Databáze je dostupná od srpna 2019

Více informací o rozsahu a ceně naleznete   zde 

Related Products

 • GfK Consumer Insights Engine

  A comprehensive source of consumer and market trends providing a complete view of purchasing behavior in the consumer tech and durables category in 13 countries.

  Read more
 • GfK Shopper Behavior

  Support your marketing decisions with comprehensive data and analysis of buyer behavior at all stages of the purchase journey and product lifecycle.

  Read more
 • GfK Why2Buy

  Custom surveys run on GfK’s Consumer Panel to understand the ‘why’ behind shoppers’ purchase behaviour. Results are calibrated to panelists’ purchase behavior.

  Read more

Related Insights

 • 26.05.2020

  White papers

  Fit for tomorrow: Analyzing locations

  Download our white paper "Fit for tomorrow: Analyzing locations in the fitness industry with RegioGraph LocationAdvice" for free.

 • 26.05.2020

  News

  Map of the Month: GfK Purchasing Power, Switzerland 2020

  GfK's Map of the Month for May shows the regional distribution of purchasing power in Switzerland in 2020.

 • 14.05.2020

  Articles

  Perfect your promotional tactics with weekly sales insights

  Weekly POS tracking gives marketing managers the tailored insights they need for making the right decision at exactly the right time.

View all Insights