19.08.2019

GfK Gastrocenzus 2019

Komplexní databáze všech volných gastronomických zařízení v České republice

Společnost GfK připravila a nabízí unikátní monitoring všech volných gastronomických provozoven v České republice. Databáze obsahuje pravidelně aktualizované informace o nabídkové straně trhu v segmentu F&B v podobě 36.000 záznamů.

Data vycházejí z informací z on-line prostředí, jsou zpracována na základě desítek zdrojů – z výzkumů a dílčích databází GfK, ale i z veřejných zdrojů a od specializovaných firem.

Databáze obsahujte tyto typy zařízení: restaurace, pivnice, puby, vinárny, hotelová zařízení, kavárny, cukrárny, fast foody, pekařství, herny, jídelny.

Benefitem databáze je získání klíčových informací o trhu, díky čemuž lze zajistit náskok před konkurencí. Databáze zároveň obsahuje kontakty na provozovatele, a může tak sloužit k jejich systematickému oslovování (databáze je aktualizována v průběžných intervalech). Pro vaše potřeby je také možné vypracovat speciální dodatečné analýzy.

Výstup má podobu databáze v Excelu s více než 36.000 aktivními záznamy. Obsahuje také interaktivní mapový prohlížeč. Zde je možné nalézt kompletní adresu provozoven, GPS souřadnice, rozdělení dle typu provozovny, u přibližně 80 % provozoven jsou k dispozici kontaktní informace. Součástí výstupu je také analýza podle typů provozoven a jednotlivých regionů.

Databáze je dostupná od srpna 2019

Více informací o rozsahu a ceně naleznete   zde