Kyiv 08.02.2019

GfK Ukraine проводить регулярні дослідження фінансового ринку України

Дослідження фінансового ринку GfK Ukraine - це регулярний моніторинг поведінки споживачів фінансових послуг, іміджу банків та актуальності тих чи інших банківських продуктів. Доступні дані попередніх хвиль дослідження.

GfK Ukraine проводить дослідження фінансового ринку та банків по трьох цільових аудитоіях (ЦА): юридичні особи (підприємства, зареєстровані в Україні, що ведуть комерційну діяльність, крім неприбуткових організацій), фізичні особи-підприємці (які ведуть підприємницьку діяльність на момент опитування), фізичні особи.

Фінансові дослідження GfK Ukraine проводяться у таких напрямках:

  • Бренди банків. Тут ми питаємо ЦА про банки, якими вона користується, користувалася та планує користуватися, також оцінюємо рівень впізнаваності банків та їх реклами.
  • Користування банківськими продуктами. В залежності від ЦА розпитуємо в деталях, якими саме продуктами та послугами банків користуються споживачі, для яких цілей.
  • Імідж банків. Охоплює питання іміджевого сприйняття банків за різними характеристиками.
  • Фінансові настрої населення/комунікації з клієнтом. Канали комунікації ЦА з банками, критерії вибору фінансової установи, питання довіри та доцільності відкриття кредитів та депозитів в даний час.

Крім того, є можливість на основі даних дослідження проаналізувати довгострокові тенденції, оцінити фінасову поведінку окремих сегментів, провести довибірку або додати запитання до стандартної анкети. Календар хвиль досліджень, періодичність звітів та будь-яку іншу інформацію надамо за запитом (контактна особа - Лідія Кулиба Lidiya.Kuliba(at)gfk.com).