logo
search
EN

Ukraine, 17.12.2020

Підсумки осінніх розпродажів техніки в Україні

Попри карантинні обмеження у зв’язку із пандемією COVID 19, українці активно купували побутову техніку та електроніку під час акцій «Чорної п’ятниці» та «Кіберпонеділка».

 • Продажі під час періоду акцій на 28% у грошах перевищили минулорічний сезон (6,6 млрд грн). В обсягах було продано на 8,5% більше штук побутової техніки та електроніки (966 тис. штук)**.
 • 36% одиниць побутової техніки та електроніки було продано зі знижкою від 10%, і лише 7% – зі знижкою понад 20%. Найбільше знижок (від 10%) зафіксовано серед товарів малої побутової техніки.
 • 30% товару (обсяг у грн) було куплено онлайн. В порівнянні ж до минулого року онлайн-продажі в цей період зросли на 73% (офлайн також показав зростання - на 16%). Традиційно, інтернет-магазини пропонували більше знижок: цінник на 48% від обсягу техніки, що продавалася онлайн, знизився на 10% і більше.

Прес-реліз про продажі побутової техніки та електроніки в Україні 

 

Related Insights

 • 23.11.2020

  GfK Ukraine: дані продажів побутової техніки та електроніки Reports

  Peak Season Report 2020

  Consumers’ shopping behavior has changed. Have you adjusted accordingly? Know how to win this Black Friday and beyond in our report.

 • 25.02.2021

  GfK Ukraine: дані продажів побутової техніки та електроніки Events

  GfK continue content partnership at Retail Connect One-to-One EMEA

  GfK is happy to continue with it’s ongoing content partnership with ChannelHub’s Retail Connect event which will take place virtually between 2-4 ...

 • 19.02.2021

  GfK Ukraine: дані продажів побутової техніки та електроніки Events

  GfK collaborates with Distree Online as content provider for event

  GfK is happy to announce a long-term collaboration with Distree, as we open as keynote on 23^rd^ February forming part of a broad range of channel ...

View all Insights