09.04.2019

GfK a spoločnosť Media-Saturn spúšťajú novú službu - Key Account Data pre výrobcov technického tovaru

Praha, 9. apríla 2019 - Maloobchodné Dáta spoločnosti MediaMarktSaturn budú dostupné aj pre výrobcov technického tovaru na základe podpísanej dohody medzi oboma spoločnosťami. Tieto údaje budú k dispozícii vo všetkých 14 krajinách, v ktorých MediaMarktSaturn obchoduje.

Táto nová služba umožní výrobcom a dodávateľom efektívnejšie rozvíjať a vo väčšom detaile plánovať podporu a program plánovania predaja vo vybraných kategóriách. Okrem lepšieho prehľadu a príležitosti k rastu umožní aj hlbšie porozumenie vzťahu medzi výrobcami a spoločnosťou MediaMarktSaturn na trhoch v Belgicku, Grécku, Holandsku, Luxembursku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Portugalsku, Rakúsku, Španielsku, Švédsku, Švajčiarsku, Taliansku a Turecku.

Frank Bussalb, viceprezident pre medzinárodné nákupy v MediaMarktSaturn, dodáva: „V MediaMarktSaturn pracujeme na realizácii nášho transformačného modelu, s cieľom maximálne sa priblížiť zákazníkom a lepšie naplniť ich potreby a zlepšiť ich nákupný zážitok. Dôležitou súčasťou je optimalizovať predajný sortiment. A práve rozsah tohto sortimentu má zásadný význam tak pre výrobcov, ako aj pre nás."

Prezident GfK pre severnú, strednú a východnú Európu Michael Müller dodáva: "Najväčšou výhodou poskytovania Key Account Data je to, že spoločnosť MediaMarktSaturn a jej dodávatelia môžu pri spoločnom rozhodovaní používať rovnaké dáta. Key Account Data umožní využívať spoločný informačný rámec a pomáha vytvoriť základy pre oveľa účinnejšie plánovanie predaja, vytvárania spoločnej stratégie a maximálne využitie príležitostí pre rast.“

O GfK 

GfK prepája dáta s vedou. Naše inovatívne  prieskumné riešenia poskytujú odpovede na kľúčové otázky týkajúce sa spotrebiteľov, trhov, značiek a médií nielen na dnešných trhoch, ale aj na tých budúcich. GfK ako prieskumná a analytická spoločnosť, sľubuje svojim klientom po celom svete "Growth from Knowledge" (rast na základe znalosti). Pre viac informácií navštívte stránky www.gfk.com/sk alebo sledujte GfK na Twitteri: twitter.com/GfK.

 Stiahnuť pdfLatest Press Releases

View all Press