logo
DE

Praha, 28.11.2018

GfK Insurance Market Monitor 2018

Komplexní studie pojišťovacího trhu

Výzkumné řešení GfK IMM poskytuje informace o postojích populace k pojištění obecně, pojistným produktům a jednotlivým pojišťovnám. Usnadňuje tak klientům orientaci na pojišťovacím trhu a umožňuje efektivně reagovat na jeho vývoj. Řešení pokrývá základní témata, jako jsou znalost reklamy a značky a klientství, a zároveň poskytuje hlubší vhled do vnímání společností. Řešení také mapuje cestu k pořízení čtyř produktových kategorií na pozadí lifestylové segmentace.

Řešení se sestává ze čtyř modulů:

 • Track KPIs, běžící v prvním, druhém, třetím i čtvrtém čtvrtletí, kvantifikuje posuny ve znalosti reklamy a značky a klientství v průběhu roku 2018
 • Analýza značky, probíhající ve čtvrtém čtvrtletí, nabízí hloubkovou analýzu pojišťovacího trhu v oblasti vnímání pojišťoven, ochoty doporučit, klientství na produktech a cesty k pořízení produktu (obsahuje Track KPIs)

Více informací o této volně prodejné studii najdete zde.

Related Products

 • GfK Why2Buy

  Kundenumfragen werden im GfK Consumer Panel durchgeführt, um zu verstehen, warum Shopper ein bestimmtes Kaufverhalten aufweisen. Die Ergebnisse werden anhand des Kaufverhaltens der Panelmitglieder kalibriert.

  Read more
 • GfK Demand Forecasting

  Präzise und zeitnahe Verkaufsprognosen zum Verständnis der aktuellen und zukünftigen Nachfrage nach Technologiegeräten. Basierend auf POS-Daten von GfK sowie globalen und regionalen Experten.

  Read more
 • GfK Shopper Behavior

  Stützen Sie Ihre Marketingentscheidungen durch umfassende Daten und Analysen zum Kaufverhalten aus allen Phasen des Kaufprozesses und des Produktlebenszyklus.

  Read more

Related Insights

 • 14.05.2020

  Articles

  Optimieren Sie Ihre taktischen Marketingaktivitäten durch ...

  Wöchentliche POS-Daten liefern Marketing Manager maßgeschneiderten Insights, um die richtigen Entscheidungen zur richtigen Zeit zu treffen.

 • 14.05.2020

  Articles

  Wöchentliche Insights durch verlässliche Abverkaufszahlen

  Finden Sie heraus, wie wöchentliche Daten wertvolle Insights generieren und Sie dadurch Marketingaktionen, Produktneueinführungen und saisonale ...

 • 06.05.2020

  Webinars

  GfK Webinar: Im Auge des Sturms Teil 2

  Corona-Shutdown in Wirtschaft und Gesellschaft – Wie gelingt der Re-Start des Soziallebens?  Jetzt Unterlagen kostenfrei herunterladen!

View all Insights