logo
search
EN

01.04.2021

Raport Strategiczny i Shopping Monitor 2021

Raporty syndykatowe są efektem badań, które od wielu lat prowadzimy z własnej inicjatywy. Wierzymy, że strategiczna analiza kanałów sprzedaży i zachowań nabywców jest niezbędna do zrozumienia mechanizmów rządzących rynkiem FMCG i ważnym kryterium decydującym o sukcesie prowadzonych działań sprzedażowych i marketingowych.

Aktualne dane o handlu detalicznym i nabywcach prezentowane są w trendzie i opatrzone komentarzami naszych ekspertów.

Opublikowaliśmy najnowsze edycje naszych flagowych raportów:

Raport Strategiczny 2021: Dystrybucja FMCG w Polsce
Dystrybucja FMCG w Polsce. Kompendium wiedzy o rynku detalicznym FMCG. Zawiera zarówno informacje strategiczne, jak również najważniejsze informacje operacyjne dotyczące sklepów małego formatu.


Shopping Monitor 2021: Zwyczaje zakupowe Polaków

Diagnoza zachowań zakupowych nabywców na rynku FMCG. Analiza trendów zakupowych  i wizerunek sieci detalicznych oraz skłonność do ich rekomendacji. Tegoroczna edycja została rozszerzona o istotne nowości, m.in. o nową, unikatową segmentację nabywców.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i zachęcamy do kontaktu.

 

 
 
 
 

Related Products

 • gfknewron

  AI-powered intelligence connects all sales and consumer data into a smart solution that enables you to react, plan, predict, pivot, and win.

  Read more
 • gfknewron Predict

  AI-powered market, brand and consumer intelligence and recommendations that put you in front of the rest.

  Read more
 • gfknewron Market

  Point of sales data supercharged in a digital platform with visualization, always-on insights, alerts, and search to know what sold, where, and when.

  Read more

Insights

View all Insights