icon

GfK суворо дотримується правил і положень професійних незалежних органів з дослідження ринку в усьому світі. Наші корпоративні цінності та Кодекс поведінки містять наші обіцянки та зобов'язаннями перед нашими партнерами, клієнтами, акціонерами та працівниками.

icon

GfK повністю готова до вимог та наслідків GDPR, і ми скористалися можливістю створити принципи, відповідно до яких ми здійснюємо нашу діяльність, і застосувати ці розширені принципи на глобальному рівні.

icon

Завдяки спеціалізованим організаційним одиницям (звітність безпосередньо генеральному директору і фінансовому директору) GfK відстежує якість, відповідність вимогам, захист даних і безпеку належним і всеохоплюючим чином. Всі працівники розуміють важливість захисту конфіденційних даних, якими оперує GfK. В наших офісах по всьому світу постійно проводяться відповідні тренінги, які фінансуються та активно підтримуються на рівні вищого керівництва.

icon

GfK використовує потужну програму управління інформаційною безпекою, щоб забезпечити перевірену структуру політики та відповідності вимогам, всебічну програму роз'яснення щодо безпеки та надійну структуру управління ризиками.