logo DE

Praha, 14.11.2017

GfK Česká máma 2017

Volně prodejná studie

České maminky ovlivňují téměř veškeré dění v domácnosti a představují tak hybnou sílu české ekonomiky. V České republice žije 5,4 milionů žen, což představuje 51 % populace a 1,9 milionů dětí ve věku 0-18 let.

Klienti se pravidelně zajímají o to, jaká je charakteristika české mámy (segmentace), jaká je role maminek v naší společnosti, jak se tato role dynamicky proměňuje, a to v souvislosti se změnami na pracovním trhu, s pozdějším nástupem mateřství, s prodlužujícím se věkem dožití a i související nutností pečovat o staré rodiče.

Česká máma je maminka a zároveň žena, která si je stále více vědoma sama sebe, která pečuje nejeno rodinu, ale také sama o sebe. Žena, která má určité vzory / inspirace, aspirace do budoucna, typický životní styl, hodnoty a postoje, se kterými Vás rádi seznámíme.

Ve studii Česká máma jsme se proto zaměřili na témata, která vám pomohou pochopit tuto zajímavouskupinu zákazníků a rozkrýt jejich chování v různých oblastech.

Více informací naleznete zde.

Related Products

 • GfK Why2Buy

  Kundenumfragen werden im GfK Consumer Panel durchgeführt, um zu verstehen, warum Shopper ein bestimmtes Kaufverhalten aufweisen. Die Ergebnisse werden anhand des Kaufverhaltens der Panelmitglieder kalibriert.

  Read more
 • GfK Demand Forecasting

  Präzise und zeitnahe Verkaufsprognosen zum Verständnis der aktuellen und zukünftigen Nachfrage nach Technologiegeräten. Basierend auf POS-Daten von GfK sowie globalen und regionalen Experten.

  Read more
 • GfK Shopper Behavior

  Stützen Sie Ihre Marketingentscheidungen durch umfassende Daten und Analysen zum Kaufverhalten aus allen Phasen des Kaufprozesses und des Produktlebenszyklus.

  Read more

Related Insights

 • 03.07.2020

  Webinars

  GfK Live-Webinar „Produktspezifische Marktpotenziale lokalisieren“

  Melden Sie sich jetzt kostenfrei zu unserem Webinar am 16. Juli an.

 • 03.07.2020

  Events

  Aufzeichnungen und Unterlagen der Digital Geomarketing Days

  Schauen Sie sich jetzt kostenfrei die Aufzeichnungen unserer Digital Geomarketing Days an und laden Sie sich die Unterlagen herunter.

 • 01.07.2020

  Reports

  Ready to go green?

  Nachhaltige Verpackung, natürliche Inhaltsstoffe, „Frei von“, zero waste… – was sind die Must-haves und Nice-to-haves für die Käufer Ihrer Marke oder ...

View all Insights