Jaarlijks laten wij de consument de retailers uit de DIY branche beoordelen. Allereerst vragen wij de consumenten welke aspecten een rol kunnen spelen bij een bezoek aan een doe-het-zelf winkel of bouwmarkt. Vervolgens vragen wij hoe de verschillende retailers scoren op deze aspecten. Met de opgedane kennis bent u nog beter in staat te focussen op die aspecten waar de consument waarde aan hecht.
De volgende aspecten zijn gemeten:
Andere interessante aspecten die uit het rapport naar voren komen:
Het Waarderingsrapport DIY retailers bestaat uit een uitvoerige presentatie in PowerPoint. In de voorbeeldrapportage krijgt u een goed beeld van hoe wij de uitkomsten presenteren. Uiteraard komen wij u het rapport graag persoonlijk bij u toelichten.
Wij bieden het Waarderingsrapport DIY retailers 2009 aan tegen de aantrekkelijke prijs van € 2.995. Mocht u ook interesse hebben in het Waarderingsrapport DIY merken 2009 ter waarde van € 3.495 dan kunnen wij u beide onderzoeken aanbieden voor € 4.995.
Als u geïnteresseerd bent in het rapport of in gesprek wilt komen met GfK vul dan het antwoordformulier in of neem contact op met Roland Mol.