Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Retail|Consumer Goods|Poland|Polish

Oferta pracy: Strategic Insight Manager

05.05.2017

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Strategic Insights Manager
w dziale badań Consumer Goods & Retail

Zakres obowiązków/odpowiedzialności:

  • budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami z branży FMCG
  • inicjowanie działań konsultingowo-sprzedażowych, w oparciu o szerokie spektrum narzędzi i danych znajdujących się w portfolio GfK, a także ekspercką wiedzę o rynku
  • odpowiedzialność za realizację targetu sprzedażowego
  • przygotowywanie ofert, prezentacji oraz prezentowanie ich przed klientami

Wymagania:

  • udokumentowane sukcesami doświadczenie w aktywnej sprzedaży i realizacji projektów konsultingowych/ badawczych w obszarze Consumer Goods & Retail
  • umiejętność patrzenia z szerokiej perspektywy na wyzwania biznesowe klientów
  • umiejętności analizy, syntezy i wyciągania wniosków z projektów badawczych, a także budowania operacyjnych rekomendacji dla klientów
  • znajomość metod i narzędzi badawczych wykorzystywanych w badaniach ad hoc i/lub panelowych
  • wysoki poziom automotywacji, inicjatywa w podejmowaniu działań
  • kreatywność i nastawienie na rezultaty
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych
  • atrakcyjny, adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń
  • opiekę medyczną dla pracownika
  • możliwość wymiany doświadczeń na forum międzynarodowym
  • niezbędne narzędzia pracy

Proces rekrutacji:
Etapy:
1.    Analiza nadesłanych formularzy aplikacyjnych.
2.    Rozmowa kwalifikacyjna.
3.    Zadania sprawdzające umiejętności analityczne i prezentacyjne.
4.    Spotkanie z wybranym kandydatem w celu omówienia warunków współpracy.

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciał(a)byś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail rekrutacja.pl@gfk.com.

Zastrzegamy sobie prawo  do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego teraz i w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Skontaktuj się z nami
General