Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Poland|Polish

Oferta pracy: Pracownik infolinii

05.04.2017

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik infolinii
Consumer Panel Services

Główne zadania:

  • prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • prowadzenie korespondencji,
  • budowanie długofalowych relacji z respondentami.

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych – konieczna dobra dykcja,
  • umiejętność prowadzenia korespondencji – pisanie listów, e-maili,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii online,
  • skrupulatność oraz cierpliwość,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • podjęcie współpracy na podstawie umowy o pracę,
  • pracę zmianową w godzinach 08:00-20:00 zgodnie z ustalonym grafikiem,
  • pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. pakiet medyczny,
  • długotrwałą współpracę, dobre i stabilne warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji,
  • atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy.

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciał(a)byś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja.pl@gfk.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludnej 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego teraz i w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Więcej informacji:
General