Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Poland|Polish

Oferta pracy: Młodszy specjalista ds. badań gier wideo

21.10.2016

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie.
W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. badań gier wideo
dział Consumer Choices

Główne zadania:
•    przetwarzanie danych w systemach komputerowych (identyfikacja i translacja danych
dotyczących elektroniki użytkowej, administracja bazami danych produktów: gry wideo),
•    przygotowywanie raportów badawczych, wsparcie analityczne, przygotowywanie prezentacji,
•    prace asystenckie podczas realizacji projektów badawczych.

Wymagania:
•    wykształcenie minimum średnie, studenci ostatnich lat studiów, studenci zaoczni; kierunki techniczne, informatyczne, ekonomicznie, socjologiczne,
•    biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Access, PowerPoint, Outlook, Word),
•    dobra znajomość języka angielskiego,
•    umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania,
•    dokładność i dobra organizacja pracy,
•    dyspozycyjność,
•    znajomość rynku gier wideo będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•    pełny wymiar godzin pracy,
•    płacę zależną od kwalifikacji i umiejętności,
•    zdobywanie wiedzy o nowych technologiach,
•    możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie badawczej,
•    pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciał(a)byś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: praca_ent@gfk.com
z dopiskiem „Młodszy specjalista GRY" do dnia 09.11.2016r.

Prosimy o przesyłanie wyłącznie ofert spełniających podane wymagania. Wybrani kandydaci przejdą szczegółowe testy kwalifikacyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póź. zm.)"

General