Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Media and Entertainment|Media Measurement|Poland|Polish

Oferta pracy: Data Scientist

08.05.2017

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Data Scientist

Opis stanowiska:

Zespół GXL wykonuje analizy statystyczne dotyczące pomiaru efektywności kampanii reklamowych oraz oferuje analizy i konsultacje w zakresie metodologii badań rynkowych.

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość pakietu R, SQL/HIVE
  • podstawowa znajomość SPSS
  • znajomość metod statystycznych i analitycznych z obszaru data science i machine learning
  • doświadczenie w pracy z danymi, w tym dużymi zbiorami danych
  • mile widziane umiejętności programowania w  C/C++, Python lub Julia
  • szeroka wiedza statystyczna, analityczna i umiejętność jej efektywnego stosowania przy rozwiązywaniu problemów badawczych
  • rozumienie zaawansowanych technik analitycznych zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • mile widziana wiedza dotycząca teorii doboru prób
  • znajomość angielskiego na zaawansowanym poziomie
  • mile widziane doświadczenie na pozycji samodzielnego analityka w obszarze badań rynku
  • wykształcenie obejmujące wiedzę statystyczną

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych
  • atrakcyjny, adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń
  • opiekę medyczną dla pracownika
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość wymiany doświadczeń na forum międzynarodowym

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciał(a)byś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail rekrutacja.pl@gfk.com.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego teraz i w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Skontaktuj się z nami:
General