Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Poland|Polish

Oferta pracy: Asystent w dziale badawczym

05.10.2016

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie.
W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent w dziale badawczym

Opis stanowiska:
•    pomoc techniczna w przygotowaniu prezentacji w Power Point,
•    pomoc w przygotowywaniu raportów, zestawów danych, analiz, interpretacji wyników,
•    podtrzymywanie kontaktów z klientami,
•    współpraca z innymi działami w firmie,
•    wyszukiwanie informacji na zadane tematy w Internecie, prasie, itp.

Wymagania:
•    bardzo dobra znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany (umożliwiająca redagowanie korespondencji w języku angielskim oraz swobodną komunikację telefoniczną),
•    znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel PowerPoint),
•    dokładność,
•    zdolności organizacyjne,
•    kreatywność,
•    komunikatywność,
•    dyspozycyjność (praca czasowa – min. 3 dni w tygodniu),
•    wykształcenie – w trakcie studiów (oferta dotyczy studentów, dysponujących min. 3 dniami wolnymi w tygodniu).

Oferujemy:
•    pracę czasową (umowa zlecenie) z możliwością zatrudnienia w przyszłości na umowę o pracę,
•    pracę w młodym zespole,
•    możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciał(a)byś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja.pl@gfk.com.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego teraz i w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Kontakt
General