Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Poland|Polish

Oferta pracy: Asystent projektów badawczych

20.12.2016

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka projektów badawczych
w dziale badań Health

Opis stanowiska:
•    pomoc techniczna w przygotowaniu prezentacji w Power Point
•    przygotowywanie raportów, zestawów danych, analiz, interpretacji wyników
•    tłumaczenie dokumentów na potrzeby realizowanych projektów badawczych
•    wyszukiwanie informacji na zadane tematy w internecie, prasie, itp.

Wymagania:
•    biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point – sprawne przygotowywanie wykresów)
•    biegła dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca redagowanie korespondencji w języku angielskim oraz swobodną komunikację telefoniczną)
•    dokładność
•    zdolności organizacyjne
•    komunikatywność
•    wykształcenie magisterskie lub licencjackie po następujących kierunkach: socjologia, studium stenotypii i stenografii języków obcych lub pokrewne

Oferujemy:
•    atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń oparty o umowę o pracę
•    możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji oraz profesjonalne szkolenia
•    okazję do współpracy z największymi klientami lokalnymi i międzynarodowymi
•    możliwość wymiany doświadczeń na forum międzynarodowym

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciał(a)byś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja.pl@gfk.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego teraz i w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Kontakt
General