Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Poland|Polish

Oferta pracy: Asystent ds. przetwarzania danych RTV

28.04.2016

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu GfK Group, czwartej pod względem wielkości firmy badawczej na świecie.

W Polsce zajmujemy trzecie miejsce w rankingu agencji badawczych. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent ds. przetwarzania danych RTV

w dziale Point of Sales Tracking, Consumer Choices

Główne zadania

  • Przetwarzanie danych w systemach komputerowych (identyfikacja i translacja danych, dotyczących elektroniki użytkowej, administracja bazami danych produktów RTV)\
  • Przygotowywanie raportów badawczych, wsparcie analityczne, przygotowywanie prezentacji
  • Prace asystenckie podczas realizacji projektów badawczych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, studenci ostatnich lat studiów, studenci zaoczni; kierunki techniczne, informatyczne, ekonomiczne, socjologiczne
  • Biegła znajomość MS Office (Excel, Access, PowerPoint, Outlook, Word)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • Dokładność i dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość sprzętu oraz zagadnień audio i wideo będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pełny wymiar godzin pracy
  • Płacę zależną od kwalifikacji i umiejętności
  • Zdobywanie wiedzy o nowych technologiach
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie badawczej
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Jeśli spełniasz kryteria naszych wymagań i chciał(a)byś współuczestniczyć w rozwoju firmy GfK Polonia, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail: praca_rtv@gfk.com z dopiskiem „Asystent RTV".

Prosimy o przesyłanie wyłącznie ofert spełniających podane wymagania. Wybrani kandydaci przejdą szczegółowe testy kwalifikacyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póź. zm.)."

Kontakt
General