Möchten Sie zur deutschen Seite wechseln?JaNeina
Zamknij
Aktualności
Careers|Poland|Polish

Oferta pracy: Ankieter telefoniczny

10.02.2017

GfK Polonia Sp. z o.o. należy do GfK Group, jednej z największych firm badawczych na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Ankietera telefonicznego (CATI)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Ludna 2

Wymagania:
•    Miły głos i dobra dykcja
•    Sprawność płynnego czytania
•    Umiejętność podstawowej obsługi komputera
•    Doświadczenie w pracy teleankietera mile widziane

Zakres obowiązków:
•    Przeprowadzanie ankiet telefonicznych
•    Badanie satysfakcji klienta

Oferujemy:
•    Elastyczny czas pracy
•    Terminowe płatności
•    Zatrudnienie na umowę zlecenie
•    Możliwość pracy zdalnej
•    Miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres rekrutacja.cati@gfk.com lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 22 828 77 96.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GfK Polonia z siedzibą w Warszawie przy ul. Ludna 2 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego teraz i w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Kontakt
General